Uprava i nadzorni odbor

Uprava

DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM I DOBROVOLJNIM MIROVINSKIM FONDOVIMA

Kristijan Buk

Predsjednik Uprave Allianz ZB

društva za upravljanje obveznim i dobrovoljnim mirovinskim fondovima, mandat traje od 28.04.2022. godine

Životopis

Mario Staroselčić, CFA

Član Uprave Allianz ZB

društva za upravljanje obveznim i dobrovoljnim mirovinskim fondovima, mandat traje od 28.04.2022. godine

Životopis

Slaven Bošnjak, CFA

Član Uprave Allianz ZB

društva za upravljanje obveznim i dobrovoljnim mirovinskim fondovima, mandat traje od 02.01.2022. godine

Životopis

Nadzorni odbor

Društvo za upravljanje obveznim i dobrovoljnim mirovinskim fondovima

  • Teresa Margarida Tudela
    De Mira Godinho

    Predsjednik i član,

    od 22.11.2021. godine do 1.06. 2022. godine

    Životopis
  • Mirela Mihin Raguž

    Zamjenik predsjednika,

    od 26.11.2021. godine

    Životopis
  • dr.Christoph Plein

    Član,

    od 26.11.2021. godine

    Životopis
  • mr.sc. Branka Vladetić

    Član,

    od 26.11.2021. godine

    Životopis
  • Stjepan Mandić

    Član,

    od 08.08.2019. godine

    Životopis